Kampanya geçerlilik tarihi: 14 Kasım 2023 - 25 Aralık 2023

Kasım - Aralık Kampanya koşulları

Kampanya Kasım - Aralık tarihleri arasında geçerlidir.

%20 indirim kampanyası; Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger Wings Enterprise çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, Logo Mind Navigator ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.

Kampanya belirtilen Logo Wings çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir. İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler, özel entegratörlük, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.

Kurumsal ERP çözümlerinde %20 indirim kampanyasından yararlanabilmek için en geç 25 Aralık 2023 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.

Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar