MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Logo Ürünleri Blog RSS Gönderisi

30 Oca Logo Yazılım Ürünleri İçin 2.89.00 Versiyonu Yayınlandı
0 34
Sürümde Yer Alan YeniliklerSıra NoTanımAçıklama1XML şablonun içerisinde alanların içerisinde hiyerarşi kodu alanı olmalı.Cari hesap kartı XML aktarım şablonuna hiyerarşi kodu alanları eklenmiştir.LOW_LEVEL_CODES1LOW_LEVEL_CODES2LOW_LEVEL_CODES3LOW_LEVEL_CODES4LOW_LEVEL_CODES5LOW_LEVEL_CODES6LOW_LEVEL_CODES7LOW_LEVEL_CODES8LOW_LEVEL_CODES9LOW_LEVEL_..
21 Ara Logo Efatura
0 97
E-Faturae-Fatura Özel Entegratörü Logo ile Güvenli, Hızlı ve Tasarruflu Veri İletişimie-Fatura Nedir?e-Fatura önceden sisteme tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaları, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısıdır...
21 Ara Logo Tiger3
0 36
ERP Uygulamalarında Yepyeni Bir Kullanıcı DeneyimiTiger 3 ERP Çözümleri, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir. Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ür..
07 Ara Enflasyon Muhasebesi
0 65
Enflasyon düzeltmesi; uzun yıllar süren yüksek enflasyonist ortamlarda paranın satın alma gücündeki değişimler nedeniyle  mali tabloların, gerçek durumu yansıtmalarını sağlamak amacıyla düzeltme işlemine tabi tutulmasıdır.  Ülkemizde en son 2004 yılında uygulanmış olan enflasyon muhasebesinın yeniden uygulanacak olmasıyla birlikte endeks,düzeltme k..
07 Ara Logo Kurumsal ERP çözümlerinde Enflasyon Muhasebesi
0 121
Logo Kurumsal ERP çözümlerinde Enflasyon MuhasebesiEnflasyon Muhasebesi özelliğinin Logo Tiger ERP çözümlerinde kullanılabilmesi için 2.89 sürümünün güncellenmesi gerekmektedir.Mevcut çözümünüz aşağıdakilerden biriyse ve LEM’iniz güncel ise 2.89 sürümüne geçmeniz gerekmektedir. Mevcut çözümünüz aşağıdakilerden biriyse ve LEM’iniz güncel değilse LEM..
07 Ara Logo Yazılım Kobi Ürünlerinde Enflasyon Muhasebesi
0 76
Enflasyon Muhasebesi özelliğini kullanmak için ne yapılması gerekir?Mevcut çözümünüz aşağıdakilerden biriyse ve LEM’iniz güncel ise esnek ödeme planı kapsamında LEM bitiş tarihinize göre Logo GO Wings çözümüne geçiş yapabilir ya da geçiş yapmadan 2.89 sürümünü kurarak güncel Enflasyon Muhasebesi özelliğinden faydalanabilirsiniz. Mevcut çözümünüz aş..
25 Kas Neden Bir Firma ERP Yazılımı Kullanmalıdır?
0
Neden Bir Firma ERP Yazılımı Kullanmalıdır?Günümüz rekabetçi iş ortamında, bir işletmenin verimliliği, yönetimi ve büyüme potansiyeli, kullanılan teknolojik araçlarla doğrudan ilişkilidir. Bu bağlamda, birçok firma, iş süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetmek ve optimize etmek amacıyla ERP yazılımını tercih etmektedir. İşte bir firmanın neden E..
14 Kas Logo Tiger Kampanya
0 106
Kampanya geçerlilik tarihi: 14 Kasım 2023 - 25 Aralık 2023Kasım - Aralık Kampanya koşullarıKampanya Kasım - Aralık tarihleri arasında geçerlidir.%20 indirim kampanyası; Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger Wings Enterprise çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, Logo Mind Na..
14 Kas Logo Yazılımdan Yeni Kampanya
0 113
Kampanya geçerlilik tarihi: 11 Kasım - 25 Aralık 2023Kampanya 11 Kasım - 25 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir. 2 Kampanyadan sadece 11 Kasım - 25 Aralık 2023 tarihleri arasında ilk defa eLogo müşterisi olan ve Logo GO ve Tiger ERP ürünlerine sahip olan müşterilerimiz faydalanabilir. 3 Kampanya sadece güncel liste fiyatları üzerinden yapılan..
03 Eki Logo Go3 ürünü sonlandırıldı
0 173
Logo Kobi Erp programlarından Logo Go3 ürünü 02 Ekim 2023 tarihi itibari ile sonlandırılmıştır.kullanıcılar 02 Ekim 2025 tarihine kadar Lem yenileme, Kullanıcı arttırımı modül ve diğer ek modüllerisatınalmaya devam edebileceklerdir,02 Ekim 2025 tarihi itibariyle tüm Go3 modüllerinin üretimi satışı ve desteği sonlandırılacaktır.Satınalma veya Geçiş ..
14 Ağu Logo Yazılımdan Kaçırılmayacak Kampanya
0 334
Kampanya geçerlilik tarihi: 14 Ağustos - 29 Eylül 2023Kampanya 14 Ağustos - 29 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim kampanyası; Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, Logo Mind Navigator ve kullanıcı artırımı paket..
08 Ağu Web sitemiz açıldı!
0 935
Çözüm Market Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi olarak uzun ve kapsamlı bir çalışmanın ardından e-ticaret sitemizi yayına geçirmiş bulunmaktayız.Yeniliklerimize devam edip, sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)