Kampanya geçerlilik tarihi: 11 Kasım - 25 Aralık 2023


Kampanya 11 Kasım - 25 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

2 Kampanyadan sadece 11 Kasım - 25 Aralık 2023 tarihleri arasında ilk defa eLogo müşterisi olan ve Logo GO ve Tiger ERP ürünlerine sahip olan müşterilerimiz faydalanabilir.

3 Kampanya sadece güncel liste fiyatları üzerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir.

4 Kampanyadan yararlanmak isteyen KOBİ ERP çözümlerine (Logo GO Wings Esnek Ödeme Plan 1) esnek ödeme modeli kapsamında sahip kullanıcıların mutlaka güncel aboneliği olması gerekmektedir.

5 Kampanyadan yararlanmak isteyen Kurumsal ERP çözümlerine (Logo Tiger 3,Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings Enterprise) mevcut ödeme modeli kapsamında sahip kullanıcıların ise mutlaka güncel LEM sahibi olması gerekmektedir.

6 Kampanya kapsamında %35 indirimden yararlanmak için; KOBİ ERP çözümlerinde (Logo GO Wings Esnek Ödeme Plan 1), Kurumsal ERP çözümlerinde (Logo Tiger 3,Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings Enterprise) e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden en az birinin ve kontör paketinin birlikte toplu satın alınması gerekmektedir.

7 Kampanya kapsamında sunulan %35 e-Devlet modül indirimi sadece ilk yıl abonelik fiyatlarına uygulanacak olup, ilgili modül(ler) bir sonraki sene o dönemde geçerli olan güncel abonelik yenileme liste fiyatları üzerinden yenileme hesaplamasına dahil edilecektir.

8 Logo GO Wings ERP Esnek Ödeme Plan 2 ve Plan 3 kullanıcıları kampanya kapsamına dahil değildir.

9 Tek seferlik Logo GO 3, tek seferlik ve kiralama Logo GO Wings kullanıcıları kampanya kapsamına dahil değildir. 10 e-Devlet modülleri ile birlikte alınan ilave firmalar için de aynı oranda indirim uygulanacaktır.

11 e-Devlet modülleri ile birlikte satın alınan e-İhracat modülü kampanyaya dahildir. Bu kapsamda; kampanya içeriğinde sunulan e-Devlet modüllerinden en az birini satın alan müşteriler aynı sipariş içerisinde olmak koşulu ile isterlerse ek olarak e-İhracat ürününü de %35 indirimli olarak alabilirler.

12 e-Devlet modülleri içerisinde yer alan e-İrsaliye, Connect Banka modülleri ve e-Fatura Sunucu Lisansı Eklentisi kampanyaya dahil değildir.

13 Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

14 Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir.